KIDEV ВЕСІЛЛЯ
СВЯТКУВАННЯ ВАШИХ НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ І ЗНАКОВИХ ПОДІЙВесілля — це надзвичайно важлива подія, яке залишається в пам’яті на все життя. Саме тому до вибору місця для проведення заходу ставляться з особливою увагою. Що може бути краще, ніж заміська резиденція, де на відкритому повітрі можна провести виїзну церемонію? Влаштуйте в KIDEV як невелику весілля в камерній атмосфері однієї з банкетних зал або свято на свіжому повітрі для п’яти тисяч чоловік. Ну а після закінчення події гості можуть розміститися в парку-готелі, щоб наступного дня продовжити вечірку.

Для проведення свята ми приготували як відкриті літні тераси, так і зали ресторану. Своє особливе місце знайде кожен. Для масштабного заходу і великої кількості гостей рекомендуємо звернути увагу на залу «Тифліс», де з легкістю можуть розміститися до 300 осіб, або ж на комфортну терасу з панорамними вікнами і каміном для 150 осіб. Якщо ваше подія запланована на теплу пору року, тоді відмінним варіантом стане лаунж-зона під накриттям на свіжому повітрі.

Завдяки багаторічному досвіду проведення весіль ми допоможемо організувати музичний супровід, підготуємо програму і надамо послуги фотографа, а наш банкетний менеджер допоможе з вибором страв і організацією застілля.
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!